the-goddamazon:

lavie-imprevu:

Accurate

THIS POST NEEDS TO BE ON A SHIRT

the-goddamazon:

lavie-imprevu:

Accurate

THIS POST NEEDS TO BE ON A SHIRT

iwishihadafather:

that’s it. that’s the whole show

Reblog - Posted 1 day ago - via / Source with 73,426 notes
hellabitcoins:

ilovesmoothjazz1998:

hellabitcoins:

aliwav:

listen you boutta have the thickest smoodie of all time, where is your liquid? your ice? weak ass aesthetics, try again

smh they leave the strawberry tops on… might as well leave the gotdam banana peels on

u can eat strawberry tops… & recent studies are showing banana peels are healthy n nutritious for u:…. The turntables

n im sure the outside of a coconut is mad high in fiber but im not bout ta eat woodchips cause of no govermence scienticians

hellabitcoins:

ilovesmoothjazz1998:

hellabitcoins:

aliwav:

listen you boutta have the thickest smoodie of all time, where is your liquid? your ice? weak ass aesthetics, try again

smh they leave the strawberry tops on… might as well leave the gotdam banana peels on

u can eat strawberry tops… & recent studies are showing banana peels are healthy n nutritious for u:…. The turntables

n im sure the outside of a coconut is mad high in fiber but im not bout ta eat woodchips cause of no govermence scienticians

upgraders:

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 
do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?
stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

you spent that $32 really badly

upgraders:

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 

do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?

stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

you spent that $32 really badly

Reblog - Posted 1 day ago - via / Source with 79,417 notes

chentrollchenlovechen:

Your face is perfect 

EXO Xiumin

'Die Jungs' Photobook

Reblog - Posted 1 day ago - via / Source with 99 notes

gothsportscore:

i don’t want to be a part of a college system where plagiarism is a worse crime than rape

parkingstrange:

giant-tic-tac:

liqhters:

My best friend sent me this tutorial of her doing her eyebrows and I thought you all would find it useful xoxo

Im dead

this is amazing

sexhaver:

old golden retrievers are one of the purest forces of good on this planet

diacrit:

hanesonly:

I almost forgot my briefcase!

it contains important lab results

diacrit:

hanesonly:

I almost forgot my briefcase!

it contains important lab results

shslcutie:

*sees good art*
*gets excited*
*thinks I can art*
*tries to art*
*cant art*
*sobs*

ryanjjohn:

Every day I struggle between “I wanna look good naked” and “treat yo self.”